מילאנו למטייל – המדריך השלם למטייל הישראלי לשנת 2022

רגע לפני שאנחנו צוללים לדבר על מילאנו ולתת לכם טיפים שימושיים, כאלה שאתם חייבים לדעת לפני שאתם מזמנים טיסה, חשוב לשים את הדברים על השולחן. הקורנה כאן, והיא תישאר כאן, המגפה שהתגלתה אי שם בספטמבר 2019 שינתה את עולם התיירות, והשפיע על כל ספקטרום בחיים שלנו. ולכן ריכזנו עבורכם את המדריך לקורנה במילאנו, מדריך שכולל את כל ההנחיות הטיסה לאיטליה, מקומות שבהם אפשר לעשות בדיקת קורנה וכמובן עדכונים חמים ושוטפים על המצב באיטליה.
זהו, מעכשיו יותר לא תשמעו אותנו מדברים על הקורנה, בכל זאת אתם פה כי אתם מחפשים את המדריך למטייל במילאנו

מה יש לעשות במילאנו למטייל הישראלי?

כשאתם חושבים על מילאנו? מה עולה לכם בראש? מוזיאונים? אופנה? פסטה מושחטת לצד כוס יין מושלמת מפיימונטה כל התשובות נכונות!
במילאנו יש הכל מהכל.
אפשר ללכת למוזיאונים, ואתרי מורשת כמו הדואמו והגלרייה של ויטוריו, אפשר לבקר בפארק סמפיונה המפורסם ואם תפסתם יום שימשי לקחת את הזמן ולהתהלך ברחבי הפארק המרשים.
לדעתי הדרך הכי טובה להכיר את העיר זה לקחת סיור במילאנו, בימים הראשונים בעיר, מהנסיון שלי אחרי הסיור אתם תגלו מקומות שלא חשבתם עליהם, תבינו יותר טוב את האופי של העיר ותקבלו את החוויה הלימודית הכי טובה שיש בעולם.
לשופינג במילאנו אין שני בכל העולם! רחובות שמרכזות מותגי על ומעצבים מפורסמים לצד אווטלטים של הרשתות המובילות ביותר כמו פריימורק וזארה, מילאנו זה פשוט גן עדן לאוהבי הבגדים!

הקבלה טובה למטייל הישראלי להבנת האופי של העיר


מילאנו זה הת”א של איטליה, מילאנו זאת העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה באיטליה לאחר רומא. בשנת 2010 עמד מספר תושביה על 1.5 מיליון. באזור העירוני סביבה מתגוררים כ-4.7 מיליון איש! אפשר בקלות לדמות את מילאנו לת”א של ישראל, היא המנוע הכלכלי של המדינה, במילאנו נמצאות התעשיות של ההייטק, הפננסי, ובכלל המון מהחברות המתקדמות יושבות בעיר.
לצד התעסוקה הרבה שיש במילאנו עבור האזרח האיטלקי יש בה עושר תרבותי אדיר ובמיוחד עולם הקולנריה! מילאנו מרכזת בתוכה את הטוב של איטליה ביחד, את הפיצה והקפה הנפאוליטני לצד האוכל הימי, הפסטות המטורפות וכמובן היין, אוי היין כמה שהוא טוב, למטייל הישראלי זה יכול להיות מאוד מאוד מפתיע

למטייל הישראלי מילאנו תשאיר טעם של עוד.


מילאנו לא נתפסת בתור יעד מוביל באירופה וחבל, יש בה כל כך הרבה מה לראות ולעשות, כל כך הרבה טעמים לטעום, את הקסם של העיר אפשר להרגיש בקלות משוטטות בעיר.
אנחנו בטוחים שהמטייל הישראלי יהנה במילאנו ואף ירצה לשוב אליה, כי איך אפשר שלא

אם אהבתם שתפו אל תתביישו😎

הטיול שלנו במילאנו

המאמר כולל חוויות אישיות של הכותבת במילאנו , ואת המקומות שהיא ביקרה בהם ומספרת דברים נוספים הקשורים לחופשה שלה בתקופת הקורונה

קרא עוד »
שלח הודעה
רוצה להזמין סיור?
היי כאן סתיו! אשמח לעזור לכם להזמין את הסיורים שלנו, שלחו לי הודעה😇