תיאטרון הלה סקאלה – La Scala Opera

אם תרצו לגלות מקום מיוחד ביופיו המסתתר בתוך מילאנו , תוכלו לעשות הליכה לאורך גלריה ויטוריו עמנואל במילאנו והיא תוביל אתכם לכיכר הלה סקאלה המיוחדת.

במרכז הכיכר ניצב מבנה בית האופרה המפורסם של מילאנו. המבנה מבחוץ אינו מרהיב במיוחד ואפילו נחשב לפשוט אך עיצוב הפנים שלו אינו מבייש סרטי אגדות של נסיכים ונסיכות.
יצירות מופת איטלקיות נוצרו כאן, כמו “”נורמה”” מאת וינצ’נזו בליני או “”אוטלו”” של ורדי, גדולי הזמרים בעולם האופרה ומופעי הבלט הגדולים בעולם מגיעים להופיע פה מידי שנה מה שהפך את תיאטרון הלה סקאלה למפורסם ביותר באירופה.
משמאל לבניין נמצא מוזיאון התיאטרון בו תוכלו לראות את אוסף כלי הנגינה של המקום, אוסף התלבושות ומסמכים היסטוריים נוספים.

היסטוריית התאטרון

בשנת 1776, בערב הקרנבל, נשרף כליל כל מבנה תאטרון דוקאלה,התאטרון העתיק ביותר. בעקבות המצב , תשעים מבעלי המקומות בתאטרון ביקשו לבנות מבנה חדש שיוכל לשמש אותם לצריכת התרבות .

לאחר בקשות רבות וחוזרות אושרה הבקשה והתאטרון נבנה במה שפעם הייתה כנסיית סנטה מריה אלה סקאלה , משם קיבל התאטרון את שמו. ובשנת 1778 נחנך מחדש התאטרון ותוך זמן קצר הוא הפך למקום המפגש החשוב ביותר של אצילי ועשירי מילאנו.

מה אפשר לעשות בתאטרון ?

כיום התאטרון מארח מוזיאון מיוחד בנושא האופרה . תוכלו לראות במוזיאון אוסף מיוחד ויוצא דופן של פסלים, ציורים, תלבושות מטורפות וכל הדברים האותנטיים והמיוחדים הקשורים לאופרה !

אם תזמינו סיור בתוך הלה סקאלה תוכלו לראות את האולם המרכזי הטורף ביופיו בעל תקרה גבוהה וכל כולו מקושט בצבעי זהב ואדום . בשאר המבנה תמצאו אולמות של פאר המשמשים לצורך נשפים ואירועים נוצצים !

ואם ממש יתמזל מזלכם תוכלו להשיג כרטיסים לאחד מההופעות המוצגות בתאטרון , חוויה מטריפה שלא כדי לפספס !


אטרקציות נוספות במילאנו

חשוב לדעת!

שם האטרקציה באנגלית: Teatro alla Scala
כתובת מלאה: Via Filodrammatici, 2, 20121 Milano
טלפון האטרקציה: +39 02 7200 3744
שעות הפעילות: כל יום בין השעות 17:30 – 9:00

מיקום האטרקציה במילאנו

ביקורת על המסעדה מתוך Trip Advisor
יאללה שתפו! אל תהיו בונקרים😎
Facebook
WhatsApp
Email

אטרקציות נוספות במילאנו