סיור קולינרי במילאנו בעברית

אנו שמחים לארח אותך כאן  במיאנו ומקווים להעניק לך חוויה קולינרית בלתי נשכחת. הסיור שלנו ייקח אתכם למסע בתרבות האוכל התוססת של העיר, אנחנו מתרגשים לחלוק את אהבתנו למטבח של מילאנו איתכם! 

 אנא הקדישו קצת זמן לחקור את האתר שלנו ואל תהסס לפנות אלינו אם יש לך שאלות או תרצה להזמין סיור. תודה שבחרתם בנו, ואנחנו לא יכולים לחכות להראות לכם את המיטב מתרבות האוכל של מילאנו!

אנו מזמינים אתכם להכיר את תרבות האוכל הזו מקרוב! הצטרפו אלינו כדי לגלות דרך חוש הטעם על ההבדלים בין הצפון לדרום, על ההשפעות והשינויים שחלו במטבח האיטלקי, על המסורות ארוכות השנים ועל הביטויים המודרניים.

מידע מלא על הסיור קולינרי מאמא מיה! בעברית במילאנו

מאמא מיה! סיור קולינרי במילאנו

אמרתם איטליה, אמרתם אוכל איטלקי! 🍕
באיטליה, האוכל הוא נושא מרכזי שמקבל מקום של כבוד בחיי היומיום ובמורשת התרבותית. האיטלקים מתגאים במטבח המקומי שלהם, באיכות וטריות חומרי הגלם, ובצדק! המטבח האיטלקי משמר מסורת ארוכת שנים של הכנה מדויקת, אותנטית ומכל הלב והנשמה, עם צבעים, ריחות וטעמים שנוגעים לכולנו בכל הנקודות הנכונות 💓

איטלקים ידועים בעיקר בשימוש הרב בעשבי תיבול, בחומרי גלם טריים ובאהבתם ליין, כאשר אפילו יותר ממה שהם אוהבים את היין, הם אוהבים אספרסו חזק וטעים. האוכל באיטליה אינו נתפס בגדר מזון בלבד, ומכיל בתוכו משמעויות רבות ואחרות, כמו גורם התכנסות וחגיגה, מקור גאווה ומורשת, ואפילו אומנות של ממש.

אנו מזמינים אתכם להכיר את תרבות האוכל הזו מקרוב! הצטרפו אלינו כדי לגלות דרך חוש הטעם על ההבדלים בין הצפון לדרום, על ההשפעות והשינויים שחלו במטבח האיטלקי, על המסורות ארוכות השנים ועל הביטויים המודרניים.

הסיור הקולינארי שלנו כולל טעימות אוכל במקומות אותנטיים במרכז מילאנו, יחד עם המדריכים המקומיים שלנו, שחיים ונושמים את העיר. בין היתר נטעם פסטות, פיצות, טירמיסו, גבינות, קינוחים סיציליאניים ועוד! הסיור הוא למיטיבי לסת, כלומר, באים רעבים ויוצאים מפוצצים – יום ללא דיאטה! 🍝🍹

משך הסיור הקולינרי במילאנו⏳

3-3.5 שעות

איפה נבקר בסיור קולינרי במילאנו 📍

הסיור מתקיים במרכז מילאנו ועובר בין הרחובות המקסימים ומלאי ההיסטוריה. נתחיל את הסיור בתחנת המטרו Moscova ונעבור דרך שכונת בררה ההיסטורית, אזור הדואומו ומרכז העיר, ונסיים באזור תחנת המטרו Missori. במהלך הסיור נבקר בבית קפה, מאפייה, קונדיטוריה סיציליאנית, סלמריית גבינות ונקניקים, מסעדת פסטות משפחתית ומסעדה איטלקית אותנטית. בדרך נעבור ברחובות ייחודים והיסטוריים, נעצור בנקודות עניין ונדבר על נושאים שמתקשרים למטבח האיטלקי והחיים במילאנו כיום.

כמה עולה הסיור הקולינרי במילאנו

💸 הסיור הקולינרי במילאנו עולה 80 יורו למטייל 
* המחיר כולל את כל הטעימות וארוחות עשירות בזמן הסיור! 

מומלץ לדלג על ארוחת בוקר ולבוא רעבים – אוכלים כל הזמן! 😋

לוז הסיור קולינרי במילאנו בעברית

טופס הזמנת סיורים במילאנו בעברית

לאחר השלמת ההזמנה, נשלח לכם הודעת וואטסאפ עם אישור ההזמנה, התשלום במזומן ביורו בסוף הסיור.

לפני בחירת תאריך הסיור יש לוודא שהוא אכן קיים בלוח השנה שמופיע למעלה