צ'או בלה! סיור להכרת העיר במילאנו

אנו שמחים לארח אותך כאן  במילאנו, מטייל יקר! 

אנו מצפים להראות לך את הטוב ביותר שיש לעיר התוססת הזו להציע. מילאנו ידועה באופנה, באמנות ובהיסטוריה העשירה שלה, והסיור שלנו נועד לקחת אתכם למסע של ציוני הדרך האייקוניים ביותר ופנינים נסתרות של העיר הקסומה הזו.

בין אם אתם מבקרים בפעם הראשונה או שכבר יצא לכם לבקר במילאנו, אנו מבטיחים שהסיור שלנו תהיה חוויה בלתי נשכחת  והיא תאשיר אתכם עם הערכה עמוקה לתרבות ולמורשת של מילאנו, ביחד נגיע למקומות הכי מיוחדים ומרכזיים וכמובן ניתן כבוד להיסטוריה.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסיור להכרת מילאנו, במהלכו נבקר במרכז העיר ההיסטורי, ברחובות והסמטאות היפייפים המקיפים אותו ובאזורים בהם תקופות שונות פוגשות זו את זו.

 

מידע מלא על הסיור צ'או בלה! סיור להכרת העיר במילאנו

צ'או בלה! סיור להכרת העיר במילאנו - היסטוריה פוגשת עכשוויות

לעיר מילאנו פנים רבות ומגוונות. מצד אחד מדובר במרכז הכלכלי המתחדש והצעיר של איטליה, בירת האופנה והקוטור, מרכז הצפון העשיר. מנגד, מדובר בעיר עתיקה ושופעת היסטוריה, עיר שמציגה תרבות ומורשת בכל פינה, עיר של שורשים והרגלים שנאחזים במסורות ארוכות שנים. בעינינו, מתוך כך נובע הקסם של מילאנו והייחודיות שלה לעומת שאר איטליה 🥰

מילאנו טומנת בחובה היסטוריה מרתקת, גאווה מקומית, אוכל צפון-איטלקי מעולה, כדורגל משובח, אצולה ויוקרה, מהגרים ופריפריות, ועוד המון היבטים וזוויות. אז מה זה בעצם אומר להיות מילאנזי, או לחיות במילאנו כיום? מהם הסיפורים שעומדים מאחורי האתרים המפורסמים בעיר?

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לסיור להכרת מילאנו, במהלכו נבקר במרכז העיר ההיסטורי, ברחובות והסמטאות היפייפים המקיפים אותו ובאזורים בהם תקופות שונות פוגשות זו את זו. בסיור ניתן כבוד להיסטוריה המקומית אך נדבר גם על מציאות החיים כיום, התרבות, הכלכלה, ההרגלים ועוד, בצורה חוויתית ושוברת שגרה. הסיור מועבר באווירה כיפית וקלילה, ומתאים למבוגרים ולילדים כאחד! 🙌

משך הסיור ⏳

2.5-3 שעות

איפה נבקר 📍

הסיור מתקיים במרכז מילאנו ועובר בין הרחובות המקסימים ומלאי ההיסטוריה. נתחיל את הסיור בגבול העיר העתיקה בתחנת המטרו Crocetta, נתקדם אל תוך מרכז העיר ונקודות העניין התרבותיות וההיסטוריות, דרך בית הכנסת הגדול, בית החולים שהוסב לאוניברסיטה, כיכרות, כנסיות ומונומנטים מלאי סיפורים, הדואומו וגלריית ויטוריו עמנואל, כיכר דלה סקאלה ובית האופרה, אל הבורסה והמרכז המסחרי של מילאנו. הסיור מסתיים בסמוך לתחנת המטרו Cordusio ובמרכז העיר.

כמה עולה הסיור הכרת העיר במילאנו

💸 הסיור הכרת העיר במילאנו עולה 40 יורו למטייל 

*ילדים מתחת לגיל 11 במחיר 20 יורו ( ילדים עד גיל 3 בחינם)

לוז הסיור הכרת העיר במילאנו בעברית

טופס הזמנת סיורים במילאנו בעברית

לאחר השלמת ההזמנה, נשלח לכם הודעת וואטסאפ עם אישור ההזמנה, התשלום במזומן ביורו בסוף הסיור.

לפני בחירת תאריך הסיור יש לוודא שהוא אכן קיים בלוח השנה שמופיע למעלה