לה ויטה בלה​! סיור אופנה במילאנו עם מילאנזי

אם יש עיר שמייצגת את התרבות של האופנה, זו היא מילאנו. בין המותגים המפוארים ועד לסטודיואות המעצבים הצעירים, יש פה משהו מיוחד שמזמין אותך לגלות את העולם המרתק של האופנה. בואו נחקור את המקורות ונפענח את סודות האופנה המילאנית.

במילאנו, האופנה זו לא רק ענף עסקים עצום  או התנהלות יום-יומית – היא גם  חוויה אסתטית, רוחנית ותרבותית, שזורה בכל רמות החיים.

רחובות העיר חורגים באלגנטיותם, ובכל פינה ופינה ניתן למצוא את הקסם של עולם האופנה. זהו לא רק בשל החנויות היוקרתיות אלא גם בשל האנשים שחיים ונושמים אופנה ומעצבים אותה מדי יום.
בין אם אתם אוהדים נלהבים של האופנה או פשוט סקרנים לגלות מה זה שהופך את מילאנו ללב הדופק של עולם האופנה, הסיור הזה מעניק לך את הזדמנות לחוות את המגמות, הסגנונות והאנשים שמעצבים את האופנה של היום והמחר.

מידע מלא על הסיור לה ויטה בלה​! סיור אופנה במילאנו עם מילאנזי

סיור אופנה במילאנו עם מילאנזי - הדרך אל הלב של עולם היוקרה האיטלקי

 אנו מזמינים אתכם להכיר את עולם האופנה דרך עיניים איטלקיות מקרוב. מילאנו – בירת האופנה המרכזית בה בכל עונה מתקיימות תצוגות אופנה של כל מותגי העל. היא עיר בה כל רחוב מנשמה אופנה, כל חנות מספרת סיפור, וכל עיצוב הוא פרק בתרבות הבלתי נשכחת הזו.

 הצטרפו אלינו ךסיור אופנה כדי  ללמוד על מותגי האופנה הגדולים, סיפורי ההצלחה והשינויים לאורך השנים בעקבות הטרנדים. נחלוף ברחובות המלאים בחיים ונבקר בחנויות המפוארות שם מתקיימות ההופעות הכי חשובות של עולם האופנה. יחד עם מדריכים שחיים ונושמים את עולם האופנה, אנשים שהתשוקה שלהם היא מותגים הגדולים בעולם ותרבות הקניות, תוכלו לשמוע מהם על הטרנדים העכשווים, הצבעים הבולטים לעונה ואזורי הקניות הכי שווים!

 מילאנזי מזמינה אתכם לסיור הכולל לא רק קניות, אלא גם חוויה תרבותית עשירה. נחקור את היסטוריית האופנה, נתעדכן בקווים החדשים שמעצבים את עולם האופנה ונתחיל להבין איך הכל מתחבר לתרבות האיטלקית העשירה.

 אל תחמיצו את הזדמנות לחוות את מילאנו כפי שלא ראיתם אותה עד כה! בין אם אתם אוהבי אופנה מנוסים או סקרנים לפתח את הידע שלכם, סיור זה מיועד לכל אחד שרוצה לצלול ללב הדופק של עיר האופנה המרהיבה הזו.

משך הסיור אופנה במילאנו ⏳

2.5 שעות

איפה נבקר בסיור אופנה 📍

הסיור מתקיים ברובו במרכז מילאנו ודרך הרחובות הקסומים נוכל לראות את השינויים בעולם האופנה.
במהלך הסיור נבקר באזורי הקניות המרכזיים של מילאנו החל מהאופנה העילית ועד לאופנה המהירה,נכיר חנויות בוטיק איטלקיות ואת המבחר הגדול שיש להעיר להציע לכל אדם ומבנה גופו.
נכיר את ״ריבוע הזהב״ השוכן בקרבת מרכז העיר ומשם נעבור לשדרת החנויות במרכז העיר.
נעבור דרך הרחובות השוקקים של העיר לשדרת החנויות הגדולה ביותר באיטליה ונדבר על מגוון הנושאים החשובים לארון בגדים מוצלח לכל עונה.

כמה עולה הסיור אופנה במילאנו

💸 הסיור הכרת העיר במילאנו עולה 50 יורו למטייל 

לוז הסיור הכרת העיר במילאנו בעברית

טופס הזמנת סיורים במילאנו בעברית

לאחר השלמת ההזמנה, נשלח לכם הודעת וואטסאפ עם אישור ההזמנה, התשלום במזומן ביורו בסוף הסיור.

לפני בחירת תאריך הסיור יש לוודא שהוא אכן קיים בלוח השנה שמופיע למעלה