רשת מאפיות איטלקית Princi – לקפה, מאפים ומה שביניהם בדובאי

מאפיות Princi מילאנו

פרינצ’י היא רשת מאפיות מעולה ומקום נהדר להתחיל בו את הבוקר שלכם במילאנו עם כוס קפה ומאפים איכותיים. הרשת נחשבת לפופולרית והמפורסמת ביותר במילאנו, ולא סתם. מייסד הרשת, רוקו פרינצ’י, הוא דמות מוכרת במילאנו ואומנות האפייה שלו מפורסמת בל העיר. פרינצ’י החל להכין לחם ומאפים כבר בשנת 1985, באופן ידני ותוך השקעה רבה באיכות המוצרים. הוא גדל בכפר קטן בקלבריה שם למד את סודות אפיית הבצקים. כשסבתו הראתה לו את המקומות הטובים ביותר לאסוף פירות וירקות טריים, היא פקחה את עיניו לעושר הטבע. כשסחר עם שכנים, הוא הכיר את המשקים והמשפחות שמאחורי האוכל שלו. וכשהוא למד במאפייה המקומית, הוא התאהב באמנות הלחם.

אחרי שהוא התאהב בעולם הלחם הוא החליט לעבור למילאנו, שאותה הוא מחשיב כמוזה שלו, ולפתוח בה מקום משלו. הוא מספר שבשבילו מילאנו היא מקור השראה אין סופי. בחנות הראשונה שלו בפיאצלה איסטריה, הוא עבד שעות רבות, משך קהל עצום והרחיב את התפריט שלו. בשנת 1986, הוא הוסיף בר אספרסו כדי שהלקוחות יוכלו ליהנות מקפה חם וטרי עם המאפים המעולים שמכר. כל פרט במאפייה תוכנן בקפידה ליצירת חוויה נהדרת לכל החושים. כיום, הצלחת הרשת הגיעה גם לערים נוספות עמו לונדון, ניו יורק ואפילו שנגחאי! מומלץ מאוד לבקר בזמן הטיול שלכם בעיר, אל תפספסו קפה ומאפה ברשת המקסימה הזאת!

מיקום Princi מילאנו

לרשת המעולה יש 6 סניפים ברחבי מילאנו, רובם באזורי מרכז העיר. 
מצורף מיקום לסניפים שבקרבת הדואומו ובקרבת פורטה גריבלדי.

איך מגיעים ל-Princi במילאנו

תחנת המטרו Moscova, בה עובר קו המטרו הירוק M3, נמצאת בקרבה לסניף Princi שברחוב Moscova ולסניף שמצוי ב-Porta Garibaldi.
תחנות המטרו Duomo ו-Cordusio, בהן עובר קו המטרו האדום M1, נמצאות בקרבה לסניפים שב-Piazza Cordusio, Via Speronari, וב-Via Ponte Vetero.

שעות פתיחה Princi מילאנו

סניפי הרשת פתוחים לאורך כל ימות השבוע, בימי שני עד שישי שעות הפתיחה הן 7:00-22:00, ובימים שבת וראשון שעות הפתיחה הן 8:00-22:00.

טווח מחירים Princi מילאנו

כלל משקאות הקפה והמאפים בחנויות נעים בטווח של כמה יורואים בודדים, כמקובל במילאנו. מנות אוכל מורכבות יותר עולות בטווח של בין 8-12 יורו, והמקום מציע גם אפרטיבו בעלות של 7 יורו לאדם.

מסעדות נוספות במילאנו

חשוב לדעת!

שם המסעדה באנגלית: Princi
כתובת מלאה: Corso Venezia, 21, 20121 Milano MI, Italy

מיקום המסעדה במילאנו

ביקורת על המסעדה מתוך Trip Advisor
אין מצב שאתם טסים לבד למילאנו נכון? שתפו שתפו שתפו...
Facebook
WhatsApp
Email

אטרקציות נוספות במילאנו

Please select listing to show.
שלח הודעה
רוצה להזמין סיור?
היי כאן סתיו! אשמח לעזור לכם להזמין את הסיורים שלנו, שלחו לי הודעה😇